خیابان امام خمینی ، ابتدای شیخ هادی ، پلاک ۱۰
ایران پرچم مرکز تخصصی چاپ انواع پرچم رومیزی - تشریفاتی - اهتزاز - کشور ها - نشان تجاری شرکت ها  - چات انواع پرچم با ماشین الات تخصصی در اسرع وقت

چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال چیست ؟

صنعت چاپ جزء قدیمی‌ترین صنایع موجود در دنیا می‌باشد که قدمت آن به قرن‌ها پیش از گوتنبرگ می‌رسد. این صنعت امروز به شکل‌ها و مدل‌های مختلفی در آمده است. یکی از روش‌های متداول چاپ، چاپ دیجیتال می‌باشد. در سال‌های اخیر چاپ دیجیتال به عنوان سریع‌ترین، ارزان‌ترین و راحت‌ترین نوع چاپ شناخته شده است. عنوان چاپ دیجیتال طیف گسترده‌ای از روش‌های چاپی را شامل می‌شود که از تکنولوژی دیجیتال بهره می‌برند. روش‌های چاپ دیجیتال براساس نوع تکنولوژی مورد استفاده به انواع مختلف تقسیم می‌شود که در ادامه به چند نمونه‌ی آن اشاره شده است.

چاپ دیجیتال به روش جوهر افشان

روش جوهرافشان باکیفیت‌ترین روش چاپ دیجیتال می‌باشد که از پرینترهای رومیزی برای این نوع چاپ استفاده می‌شود. عواملی مانند نوع و جنس کاغذ می‌تواند بر کیفیت حاصل از چاپ روش جوهرافشان تاثیر گذار باشد. به دلیل سرعت پایین این روش استفاده از آن در چاپ‌های تیراژ بالا کاربرد ندارد.

چاپ دیجیتال به روش تونری

از ویژگی‌های مثبت روش تونری می‌توان به سرعت بالای آن اشاره کرد که باعث کاربرد این روش در صنعت گردیده است. گاهی اوقات دستگاه چاپ تونری را با یک اسکنر ترکیب می‌کنند و از آن به عنوان کپی لیزری استفاده می‌شود.

چاپ دیجیتال به روش چاپ Direct Imaging

روش چاپ Direct Imaging در واقع نوعی چاپگر افستی می‌باشد. تفاوت آن با افست، سیستم تهیه پلیتی می‌باشد که به آن اضافه شده است. در این روش تمام فرایند چاپ به صورت اتوماتیک انجام می‌شود. روش چاپ Direct Imaging برای چاپ‌هایی با تیراژ کم اقتصادی نمی‌باشد.

ثبت سفارش چاپ دیجیتال

گروه تولیدی ایران پرچم با به کارگیری به‌روزترین دستگاه‌های چاپ دیجیتال، انواع خدمات چاپ دیجیتال را بروی سطوح مختلف از جمله پارچه، کاغذ، چوب و ... مطابق سلیقه مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. جهت سفارشات چاپ در هر مدل و تیراژ، کافیست با همکاران ما تماس حاصل بفرمایید. سفارشات شما با نهایت کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آماده شده و در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

چاپ دیجیتال ایران پرچم
چاپ دیجیتال ایران پرچم
چاپ دیجیتال ایران پرچم
چاپ دیجیتال ایران پرچم

روش دیجیتال نوری یا پرتوی

روش چاپ دیجیتال روشی است که در لابراتورهای عکاسی کاربرد فراوانی دارد و کیفیت چاپ آن بسیار بالا می‌باشد. در این شیوه‌ چاپ تصویر از طریق تابش مستقیم شعاع‌های نوری بر روی کاغذهای ویژه و حساس به نور صورت می‌گیرد.

روش حرارتی

در روش حرارتی از حرارت لیزر برای چاپ تصویر مورد نظر بر روی کاغذ‌های حساس به حرارت استفاده می‌شود. روش چاپ مورد استفاده در دستگاه‌های فکس از این نوع می‌باشد. روش‌ها و شیوه‌های نوین امروزی جایگزین این روش شده است.


چاپ دیجیتال ایران پرچم
چاپ دیجیتال ایران پرچم
چاپ دیجیتال ایران پرچم
چاپ دیجیتال ایران پرچم

معرفی ایران پرچم

گروه تولیدی ایران پرچم از سال ۱۳۵۰ در خیابان امام خمینی (سپه سابق) آغاز به فعالیت در زمینه تولید پرچم ،البسه و ملزومات نظامی و تشریفاتی نموده است و طی این سالها به طور جد در زمینه تولید انواع پرچم سفارشی و تحویل سفارشات در کمترین زمان ممکن به شما مشتری گرامی اقدام نموده ایم و خدارا شاکریم که توانستیم همچنان با پیشرفت تکنولوژی وتجربه دیرینه کلیه سفارشات را با بهترین کیفیت ممکن وکوتاهترین زمان در اختیار مشتریان خود قرار داده و با غرور و عزت زمینه اشتغال تعداد زیادی از جوانان را فراهم نماییم.

ارتباط با ایران پرچم

آدرس :‌ دفتر تهران : خیابان امام خمینی ، ابتدای شیخ هادی ، پلاک ۱۰
شماره تماس : ۰۲۱۶۶۹۵۴۲۵۹ و ۰۲۱۶۶۴۶۵۵۷۰ و ۰۲۱۶۶۴۹۷۶۸۴
شماره تماس : ۰۲۱۶۶۴۱۵۷۳۶ و ۰۲۱۶۶۴۱۵۷۳۸ و ۰۲۱۶۶۹۷۹۲۵۷
پست الکترونیک : ir.parcham@gmail.com
امید عفت نژاد : ۰۹۱۲۳۹۷۲۶۳۷