خیابان امام خمینی ، ابتدای شیخ هادی ، پلاک ۱۰
ایران پرچم مرکز تخصصی چاپ انواع پرچم رومیزی - تشریفاتی - اهتزاز - کشور ها - نشان تجاری شرکت ها  - چات انواع پرچم با ماشین الات تخصصی در اسرع وقت

پرچم ویژه مراسم مذهبی

پرچم ویژه مراسم مذهبی چیست ؟

پرچم ویژه مراسم مذهبی که بیشتر مواقع به رنگ مشکی دیده می‌شود جهت استفاده در مناسبات مذهبی از جمله پرچم ویژه محرم، پرچم اربعین، پرچم شعبانیه، پرچم رمضان، پرچم شب‌های قدر، پرچم دهه کرامت، پرچم فاطمیه و سایر ایام عزاداری و اعیاد طراحی می‌شود. این نوع پرچم در مدل‌های پرچم کتیبه دیواری، پرچم آویز، پرچم ستونی، پرچم کتل، پرچم اشکی، پرچم متری، پرچم جاچوب و ... تولید می‌گردد. جنس پارچه‌های به کار رفته در تولید پرچم‌های مذهبی مخمل، ساتن و یا جیر می‌باشد. گاها برای جلوه‌ی بیشتر پرچم دور آن گلدوزی و یا تیکه‌دوزی صورت می‌گیرد.

چاپ پرچم ویژه محرم

هر ساله در ایام محرم نهادهای دولتی و غیردولتی جهت بزرگداشت این ایام مراسم‌های ویژه‌ای دارند. یکی از مراسم‌ها استفاده از پرچم ویژه محرم به صورت پرچم‌های رومیزی بر روی میز کار کارمندان و مدیران و یا استفاده از ریسه پرچم‌هایی به شکل هلالی، مثلثی و یا مستطیلی می‌باشد. نوع دیگر پرچم محرم، پرچم اهتزاز ویژه محرم می‌باشد که در اندازه‌های بزرگ و یا متوسط بر روی میله‌هایی بلندی قرار گرفته و در معابر و یا ورودی هیئت‌های عزاداری به اهتزاز در می‌آید. این پرچم‌ها به رنگ مشکی بوده و عبارت‌هایی مانند السلام علی الحسین، یا حسین مظلوم و ... بر روی آنها نقش می‌بندد.

چاپ پرچم ویژه اربعین

پرچم اربعین یکی از انواع پرچم‌های مذهبی می‌باشد که در مراسم اربعین سالار شهیدان امام حسین (ع) و یارانشان به اهتزاز در می‌آید. از این پرچم به ویژه در مراسم پیاده‌روی اربعین که نماد قدرت و همبستگی شیعیان جهان می‌باشد، استفاده می‌شود.

ثبت سفارش چاپ پرچم مذهبی

گروه تولیدی ایران پرچم آمادگی خود را جهت قبول تمامی سفارشات مربوط به پرچم‌های ویژه مراسمات مذهبی اعلام داشته و نهایت سعی خود را در جهت تولید محصول با کیفیت و در خور این مراسمات ویژه و مقدس، به کار خواهد برد.

پرچم مذهبی چاپ ایران پرچم
پرچم مذهبی چاپ ایران پرچم
پرچم مذهبی چاپ ایران پرچم
پرچم مذهبی چاپ ایران پرچم

انواع پرچم ویژه مراسم‌های مذهبی

ایران پرچم توانایی چاپ انواع پرچم‌های ویزه مراسم‌های مذهبی از جمله پرچم‌های اهتزاز ، ریسه ها ، پرچم‌های جیر ، پنج ضلعی و پلاکارد‌های مختلف مذهبی را دارا میباشد.


پرچم رومیزی چاپ ایران پرچم
پرچم اهتزاز چاپ ایران پرچم
پرچم مذهبی چاپ ایران پرچم
پرچم تشهریفات چاپ ایران پرچم

معرفی ایران پرچم

گروه تولیدی ایران پرچم از سال ۱۳۵۰ در خیابان امام خمینی (سپه سابق) آغاز به فعالیت در زمینه تولید پرچم ،البسه و ملزومات نظامی و تشریفاتی نموده است و طی این سالها به طور جد در زمینه تولید انواع پرچم سفارشی و تحویل سفارشات در کمترین زمان ممکن به شما مشتری گرامی اقدام نموده ایم و خدارا شاکریم که توانستیم همچنان با پیشرفت تکنولوژی وتجربه دیرینه کلیه سفارشات را با بهترین کیفیت ممکن وکوتاهترین زمان در اختیار مشتریان خود قرار داده و با غرور و عزت زمینه اشتغال تعداد زیادی از جوانان را فراهم نماییم.

ارتباط با ایران پرچم

آدرس :‌ دفتر تهران : خیابان امام خمینی ، ابتدای شیخ هادی ، پلاک ۱۰
شماره تماس : ۰۲۱۶۶۹۵۴۲۵۹ و ۰۲۱۶۶۴۶۵۵۷۰ و ۰۲۱۶۶۴۹۷۶۸۴
شماره تماس : ۰۲۱۶۶۴۱۵۷۳۶ و ۰۲۱۶۶۴۱۵۷۳۸ و ۰۲۱۶۶۹۷۹۲۵۷
پست الکترونیک : ir.parcham@gmail.com
امید عفت نژاد : ۰۹۱۲۳۹۷۲۶۳۷