خیابان امام خمینی ، ابتدای شیخ هادی ، پلاک ۱۰
ایران پرچم مرکز تخصصی چاپ انواع پرچم رومیزی - تشریفاتی - اهتزاز - کشور ها - نشان تجاری شرکت ها  - چات انواع پرچم با ماشین الات تخصصی در اسرع وقت

پرچم رومیزی قطره‌ای

پرچم رومیزی قطره‌ای چیست ؟

پرچم قطره‌ای رومیزی دارای طرح و برشی به شکل قطره‌ی آب بوده و به همین علت به این اسم خوانده می‌شود. این نوع پرچم در واقع همان پرچم ساحلی قطره‌ای می‌باشد در شکل و اندازه‌ی کوچکتر.

نوع پارچه پرچم رومیزی قطره‌ای

نوع پارچه مورد استفاده برای تولید پرچم رومیزی قطره‌ای، نخی و نازک بوده و بیشتر از پارچه ژرسه استفاده می‌شود. پارچه ژرسه حالت ارتجاعی داشته و قابل شستشو می‌باشد. طرح سفارشی مشتری به روش چاپ دیجیتال بر روی پرچم نقش می‌بندد.

انواع پایه و میله پرچم رومیزی قطره‌ای

از ویژگی‌های خاص پرچم قطره‌ای رومیزی انعطاف خیلی زیاد آن می‌باشد که علت آن جنس میله آن بوده که از نوع فایبرگلاس می‌باشد. پایه پرچم نیز از جنس استیل با قطر 10 سانتی‌متر و به رنگ نقره‌ای تولید می‌گردد.

ثبت سفارش پرچم رومیزی قطره‌ای

گروه تولیدی ایران پرچم با ارائه پرچم‌های قطره‌ای در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف با بهترین نوع کیفیت و مطابق نیاز مشتریان عزیز، به صورت مستقیم و بدون واسطه، آمادگی خود را جهت پذیریش سفارشات اعلام می‌نماید.

پرچم قطره ای چاپ ایران پرچم
پرچم قطره ای چاپ ایران پرچم
پرچم قطره ای چاپ ایران پرچم
پرچم قطره ای چاپ ایران پرچم

پرچم رومیزی چاپ ایران پرچم
پرچم اهتزاز چاپ ایران پرچم
پرچم مذهبی چاپ ایران پرچم
پرچم تشهریفات چاپ ایران پرچم

معرفی ایران پرچم

گروه تولیدی ایران پرچم از سال ۱۳۵۰ در خیابان امام خمینی (سپه سابق) آغاز به فعالیت در زمینه تولید پرچم ،البسه و ملزومات نظامی و تشریفاتی نموده است و طی این سالها به طور جد در زمینه تولید انواع پرچم سفارشی و تحویل سفارشات در کمترین زمان ممکن به شما مشتری گرامی اقدام نموده ایم و خدارا شاکریم که توانستیم همچنان با پیشرفت تکنولوژی وتجربه دیرینه کلیه سفارشات را با بهترین کیفیت ممکن وکوتاهترین زمان در اختیار مشتریان خود قرار داده و با غرور و عزت زمینه اشتغال تعداد زیادی از جوانان را فراهم نماییم.

ارتباط با ایران پرچم

آدرس :‌ دفتر تهران : خیابان امام خمینی ، ابتدای شیخ هادی ، پلاک ۱۰
شماره تماس : ۰۲۱۶۶۹۵۴۲۵۹ و ۰۲۱۶۶۴۶۵۵۷۰ و ۰۲۱۶۶۴۹۷۶۸۴
شماره تماس : ۰۲۱۶۶۴۱۵۷۳۶ و ۰۲۱۶۶۴۱۵۷۳۸ و ۰۲۱۶۶۹۷۹۲۵۷
پست الکترونیک : ir.parcham@gmail.com
امید عفت نژاد : ۰۹۱۲۳۹۷۲۶۳۷

مشاوره رایگان