خیابان امام خمینی ، ابتدای شیخ هادی ، پلاک ۱۰
ایران پرچم مرکز تخصصی چاپ انواع پرچم رومیزی - تشریفاتی - اهتزاز - کشور ها - نشان تجاری شرکت ها  - چات انواع پرچم با ماشین الات تخصصی در اسرع وقت

پرچم ساحلی

پرچم ساحلی چیست ؟

پرچم ساحلی در دو مدل استاندارد قطرهای، بادبانی تولید میگردد که در موارد خاص برای رسمیت بیشتر بخشیدن به فضا به شکل مستطیل ساده نیز قابل سفارش میباشد. این نوع پرچم بیشتر در همایشهایی که در فضای باز برگزار میگردد و یا در ورزشهای ساحلی کاربرد دارد. جنس پارچه ی به کار رفته در این پرچم نازک و نخی و بیشتر از نوع پارچه ژرسه میباشد که در مقابل شستشو، آفتاب، باد و باران مقاوم بوده و میلهی نگهدارنده آن نیز قابلیت انعطاف و چرخش 360 درجهای دارد. استفاده از پرچم ساحلی یکی از مدرنترین راههای تبلیغاتی امروزی به شمار میآید که در حین سادگی خاص، چشمگیر و پرمخاطب میباشد. اهتزاز پرچم ساحلی تصویری به یاد ماندنی برای مخاطبین جهت تبلیغ محصول، لوگو یا پیام شما فراهم میآورد.

پرچم ساحلی قطره ای

پرچم ساحلی قطره‌ای به علت شکل ظاهری که شبیه قطره‌ی آب می‌باشد و همچنین نوع کاربرد آن که بیشتر در سواحل و فضای باز می‌باشد، به این اسم خوانده می‌شود. این پرچم از جدیدترین و جذاب‌ترین نوع پرچم‌ها بوده که به دلیل تنوع زیاد رنگ و طرح و همچنین قابلیت حمل راحت، موارد استفاده‌ی گسترده‌ای دارد که می‌توان به استفاده‌ی آن در مراکز خرید، سالن‌های تشریفات، مراکز خدماتی و تفریحی، مجموعه‌های ورزشی، سواحل و ... اشاره کرد. ارتفاع این نوع پرچم به طور میانگین 3 متر می‌باشد که طرح چاپی آن با توجه به درخواست مشتری، به صورت لوگو در وسط و یا تمام چاپ، قابل تغییر می‌باشد.

پرچم ساحلی بادبانی

پرچم ساحلی بادبانی شبیه بادبان قایق بوده و به دلیل استفاده در سواحل به این عنوان نامگذاری شده است. از این پرچم برای انواع مسابقات ورزشی ساحلی از جمله والیبال ساحلی، موج سواری و موارد این چنینی استفاده می‌شود. میانگین ارتفاع پرچم ساحلی بادبانی مانند ساحلی قطره‌ای 3 متر می‌باشد و دارای میله‌‌ای با قابلیت انعطاف با ضخامت 5/1 میلی‌متری و با چرخش 360 درجه می‌باشد.

سفارش چاپ پرچم ساحلی

گروه تولیدی ایران پرچم با چشم‌انداز ارائه جدیدترین ایده‌های تبلیغاتی، آمادگی خود را جهت تولید انواع پرچم‌های ساحلی با تنوع بالای طرح و رنگ، به صورت تک رویه و دو رویه، با استفاده از بهترین نوع پارچه و در کمترین زمان ممکن اعلام می‌دارد.

پرچم ساحلی چاپ ایران پرچم
پرچم ساحلی چاپ ایران پرچم
پرچم ساحلی چاپ ایران پرچم
پرچم ساحلی چاپ ایران پرچم

طرح های پرچم ساحلی

ایران پرچم ، پرچم های ساحلی را در طرح های متونع شامل پرچم ساحلی قطره‌ای ، پرچم ساحلی بادبانی ، پرچم ساحلی شمشیری و پرچم ساحلی ساده تولید میکند.

پارچه پرچم ساحلی

پارچه‌های استفاده شده در تولید پرچم ساحلی مناسب شرایط جولی متفاوت بوده و در مقابل شرایط جوی نامساعد مقاومت مناسبی دارند.

پایه پرچم ساحلی

پایه پرچم ساحلی از جنس آلومینیم بوده و قیمت آنها بر اساس وزن و ارتفاع مورد نیاز متغییر میباشد.


پرچم رومیزی چاپ ایران پرچم
پرچم اهتزاز چاپ ایران پرچم
پرچم مذهبی چاپ ایران پرچم
پرچم تشهریفات چاپ ایران پرچم

معرفی ایران پرچم

گروه تولیدی ایران پرچم از سال ۱۳۵۰ در خیابان امام خمینی (سپه سابق) آغاز به فعالیت در زمینه تولید پرچم ،البسه و ملزومات نظامی و تشریفاتی نموده است و طی این سالها به طور جد در زمینه تولید انواع پرچم سفارشی و تحویل سفارشات در کمترین زمان ممکن به شما مشتری گرامی اقدام نموده ایم و خدارا شاکریم که توانستیم همچنان با پیشرفت تکنولوژی وتجربه دیرینه کلیه سفارشات را با بهترین کیفیت ممکن وکوتاهترین زمان در اختیار مشتریان خود قرار داده و با غرور و عزت زمینه اشتغال تعداد زیادی از جوانان را فراهم نماییم.

ارتباط با ایران پرچم

آدرس :‌ دفتر تهران : خیابان امام خمینی ، ابتدای شیخ هادی ، پلاک ۱۰
شماره تماس : ۰۲۱۶۶۹۵۴۲۵۹ و ۰۲۱۶۶۴۶۵۵۷۰ و ۰۲۱۶۶۴۹۷۶۸۴
شماره تماس : ۰۲۱۶۶۴۱۵۷۳۶ و ۰۲۱۶۶۴۱۵۷۳۸ و ۰۲۱۶۶۹۷۹۲۵۷
پست الکترونیک : ir.parcham@gmail.com
امید عفت نژاد : ۰۹۱۲۳۹۷۲۶۳۷

مشاوره رایگان