خیابان امام خمینی ، ابتدای شیخ هادی ، پلاک ۱۰
ایران پرچم مرکز تخصصی چاپ انواع پرچم رومیزی - تشریفاتی - اهتزاز - کشور ها - نشان تجاری شرکت ها  - چات انواع پرچم با ماشین الات تخصصی در اسرع وقت

پرچم رومیزی

پرچم رومیزی چیست ؟

هر سازمان و نهادی برای نمایش نماد و قدرت خود نیاز به استفاده از پرچم رومیزی دارد. استفاده از پرچم‌های رومیزی جزء ضرورت‌های اتاق جلسات و همچنین مدیران و روسای هر شرکت و یا سازمانی می‌باشد که می‌تواند در همان نگاه اول مخاطب را جذب خود کند. جز نمایش قدرت و اعتبار، هدف دیگر استفاده از پرچم رومیزی جلوه و زیبایی بخشیدن و ایجاد فضای رسمی به محیط و میز کار می‌باشد.

انواع پرچم رومیزی

سایز استاندارد پرچم رومیزی به طورمیانگین 20*30 سانتی متر است که با توجه به سلیقه و درخواست مشتری قابل تغییر می‌باشد. برای تولید پرچم رومیزی از انواع پارچه‌ مانند ساتن آمریکایی، ساتن براق، جیر و مخمل و ... استفاده می‌کنند. این پرچم‌ها در مدل‌های ریشه‌دار، ریشه دوبل و یا پارچه دوبل عرضه می‌شوند. نوع جدیدی از پرچم‌های رومیزی به نام پرچم رومیزی لیزری وجود دارد که بدون هیچگونه دوخت و ریشه تولید و عرضه می‌گردد و به آن پرچم اسپرت نیز گفته می‌شود. این نوع پرچم جلوه‌ی خاصی نسبت به سایر مدل‌های دیگر رومیزی دارد. بدون ریشه و دوخت بودن پرچم لیزری موجب جلوه‌ی خاص طرح چاپ شده بر روی آن می‌شود و تمرکز و توجه مخاطب را به خود جذب می‌کند.

نوع چاپ و پایه پرچم رومیزی

نوع چاپ بر روی پرچم‌های رومیزی چاپ دیجیتال، گلدوزی و یا چاپ سیلک بوده که به صورت وسط چاپ و یا تمام چاپ و همچنین تک رویه یا دو رویه می‌باشد. پایه مورد استفاده در پرچم رومیزی به صورت سنگی، خاتم و یا استیل می‌باشد.

ثبت سفارش چاپ پرچم رومیزی

گروه تولیدی ایران پرچم، متخصص در تولید انواع پرچم‌های رومیزی می‌باشد. آن چه در تولید پرچم‌های رومیزی حائز اهمیت است استفاده از پارچه‌ی مرغوب و با کیفیت است. به همین علت گروه تولیدی ایران پرچم با استفاده از بهترین متریال و تنوع طرح، تمام تلاش خود را جهت کسب رضایت مشتریان عزیز به کار برده و از بهترین پارچه‌های موجود در بازار برای تولید محصول مرغوب و مورد تایید مصرف‌کنندگان، استفاده می‌نماید.

پرچم رومیزی چاپ ایران پرچم
پرچم رومیزی چاپ ایران پرچم
پرچم رومیزی چاپ ایران پرچم
پرچم رومیزی چاپ ایران پرچم

ابعاد و اندازه های پرچم رومیزی

پرچم رومیزی به صورت استاندارد در طول ۳۰ سانتی متر و عرض ۲۰ سانتی متر چاپ میشود .

پرچم ریشه دار

پرچم های رومیزی به دو صورت با رشیه و بدون ریشه قابل سفارش میباشند . پرچم های رومیزی ریشه دار بیشتر جهت مصارف تشریفاتی استفاده میشوند .


پرچم رومیزی چاپ ایران پرچم
پرچم اهتزاز چاپ ایران پرچم
پرچم مذهبی چاپ ایران پرچم
پرچم تشهریفات چاپ ایران پرچم

معرفی ایران پرچم

گروه تولیدی ایران پرچم از سال ۱۳۵۰ در خیابان امام خمینی (سپه سابق) آغاز به فعالیت در زمینه تولید پرچم ،البسه و ملزومات نظامی و تشریفاتی نموده است و طی این سالها به طور جد در زمینه تولید انواع پرچم سفارشی و تحویل سفارشات در کمترین زمان ممکن به شما مشتری گرامی اقدام نموده ایم و خدارا شاکریم که توانستیم همچنان با پیشرفت تکنولوژی وتجربه دیرینه کلیه سفارشات را با بهترین کیفیت ممکن وکوتاهترین زمان در اختیار مشتریان خود قرار داده و با غرور و عزت زمینه اشتغال تعداد زیادی از جوانان را فراهم نماییم.

ارتباط با ایران پرچم

آدرس :‌ دفتر تهران : خیابان امام خمینی ، ابتدای شیخ هادی ، پلاک ۱۰
شماره تماس : ۰۲۱۶۶۹۵۴۲۵۹ و ۰۲۱۶۶۴۶۵۵۷۰ و ۰۲۱۶۶۴۹۷۶۸۴
شماره تماس : ۰۲۱۶۶۴۱۵۷۳۶ و ۰۲۱۶۶۴۱۵۷۳۸ و ۰۲۱۶۶۹۷۹۲۵۷
پست الکترونیک : ir.parcham@gmail.com
امید عفت نژاد : ۰۹۱۲۳۹۷۲۶۳۷

مشاوره رایگان