خیابان امام خمینی ، ابتدای شیخ هادی ، پلاک ۱۰
ایران پرچم مرکز تخصصی چاپ انواع پرچم رومیزی - تشریفاتی - اهتزاز - کشور ها - نشان تجاری شرکت ها  - چات انواع پرچم با ماشین الات تخصصی در اسرع وقت

پرچم تشریفات

پرچم تشریفات چیست ؟

پرچم تشریفات همان‌طور که از اسمش پیداست، پرچم بزرگ ایستاده‌ای می‌باشد که از آن به عنوان تشریفات و نماد برای نمادهای ملی، نهادی و سازمانی استفاده می‌شود. این نوع پرچم قابل استفاده در نماشگاه‌ها، سمینارها، همایش‌ها، اتاق مدیران، لابی‌ها و ... می‌باشد. در واقع می‌توان گفت پرچم تشریفات یکی از مهمترین المان‌ها در مکان‌های ذکر شده به شمار می‌آید. استفاده از این مدل پرچم باعث رسمیت بیشتر فضا می‌گردد پرچم تشریفات نشانه‌ی اقتدار، اعتبار و شعار تبلیغاتی سازمان و یا شرکت‌های بزرگ می‌باشد.

چاپ انواع پرچم تشریفات

پرچم تشریفات در چندین مدل مختلف از جمله پرچم ایران، پرچم تبلیغاتی، پرچم ملل‌های مختلف تولید و عرضه می‌شود. سایز استاندارد این مدل پرچم 90*150 یا 100*170 سانتی‌متر می‌باشد که با توجه به نیاز مشتری قابل تغییر است.

انواع پارچه در چاپ پرچم تشریفات

پارچه‌هایی که برای تولید پرچم تشریفات مورد استفاده قرار می‌گیرد عبارتند از پارچه‌ی مخمل، ساتن آمریکایی درجه یک، ساتن 9 کیلویی و سوپر ساتن و ... . قابلیت ایستایی پرچم‌های تشریفاتی به علت جنس پارچه‌ای که در تولید آن استفاده می‌شود، بالا بوده و نوع دوخت آن به صورت دوخت ساده، ریشه‌دار، ریشه دوبل، لمینتی، قیفی و پرچم دوبل می‌باشد. امکان دوخت ریشه بر روی این مدل پرچم‌ها وجود دارد. ریشه‌هایی که بر روی پرچم تشریفات قرار می‌گیرد، بنا به درخواست و سلیقه‌ی مشتریان به صورت ریشه از رو و ریشه از داخل دوخته می‌شود.

نوع چاپ و پایه پرچم تشریفات

چاپ پرچم تشریفات به صورت یک رو یا دو رو، صورت می‌گیرد. نوع چاپی که بر روی پرچم‌های تشریفات انجام می‌شود انواع مختلفی دارد که می‌توان به چاپ سیلک، گلدوری، پفکی و چاپ دیجیتال اشاره کرد که به دو حالت وسط چاپ و یا تمام چاپ (تمپلات) می‌باشد. پایه‌های مورد استفاده در این نوع پرچم از نوع مدل خورشیدی و پنجه شیری با میله‌هایی با میانگین ارتفاع 3 متر می‌باشد.

ثبت سفارش چاپ پرچم تشریفات

گروه تولیدی ایران پرچم یکی از سردمدارن تولید انواع پرچم تشریفات، با بهترین متریال و در کمترین زمان ممکن می‌باشد. تنها کافیست نوع پرچم تشریفات مورد نیاز خود را انتخاب نموده و با همکاران ما در این مجموعه تماس حاصل بفرمایید تا در سریع‌ترین زمان ممکن، سفارش خود را با بهترین طرح و کیفیت دریافت کنید.

پرچم تشریفات چاپ ایران پرچم
پرچم تشریفات چاپ ایران پرچم
پرچم تشریفات چاپ ایران پرچم
پرچم تشریفات چاپ ایران پرچم

پرچم ایران

وجود پرچم ایران در هر نهاد و سازمان دولتی و غیردولتی ضروری می‌باشد. این پرچم علاوه بر معرفی پرچم کشور عزیزمان ایران، نماد اقتدار و غرور آفرینی می‌باشد. برای تهیه پرچم ایران از مرغوب‌ترین پارچه‌های موجود در بازار استفاده می‌گردد.

پرچم ملل

پرچم ملل‌های مختلف مانند پرچم کشورمان نماد قدرت و فرهنگ آنها می‌باشد. از این مدل پرچم در مراکز بین‌المللی، مانند سمینارها، نمایشگاه‌ها و ... استفاده می‌شود که نشان حضور نماینده ملل‌ها در آن فضا می‌باشد. همچنین در هتل‌ها نیز پرچم‌ ملل‌های مختلف استفاده می‌شود که نشانه‌ی احترام و خوش آمدگویی به مهمانان این کشورها، می‌باشد.


پرچم رومیزی چاپ ایران پرچم
پرچم اهتزاز چاپ ایران پرچم
پرچم مذهبی چاپ ایران پرچم
پرچم تشهریفات چاپ ایران پرچم

معرفی ایران پرچم

گروه تولیدی ایران پرچم از سال ۱۳۵۰ در خیابان امام خمینی (سپه سابق) آغاز به فعالیت در زمینه تولید پرچم ،البسه و ملزومات نظامی و تشریفاتی نموده است و طی این سالها به طور جد در زمینه تولید انواع پرچم سفارشی و تحویل سفارشات در کمترین زمان ممکن به شما مشتری گرامی اقدام نموده ایم و خدارا شاکریم که توانستیم همچنان با پیشرفت تکنولوژی وتجربه دیرینه کلیه سفارشات را با بهترین کیفیت ممکن وکوتاهترین زمان در اختیار مشتریان خود قرار داده و با غرور و عزت زمینه اشتغال تعداد زیادی از جوانان را فراهم نماییم.

ارتباط با ایران پرچم

آدرس :‌ دفتر تهران : خیابان امام خمینی ، ابتدای شیخ هادی ، پلاک ۱۰
شماره تماس : ۰۲۱۶۶۹۵۴۲۵۹ و ۰۲۱۶۶۴۶۵۵۷۰ و ۰۲۱۶۶۴۹۷۶۸۴
شماره تماس : ۰۲۱۶۶۴۱۵۷۳۶ و ۰۲۱۶۶۴۱۵۷۳۸ و ۰۲۱۶۶۹۷۹۲۵۷
پست الکترونیک : ir.parcham@gmail.com
امید عفت نژاد : ۰۹۱۲۳۹۷۲۶۳۷