خیابان امام خمینی ، ابتدای شیخ هادی ، پلاک ۱۰
ایران پرچم مرکز تخصصی چاپ انواع پرچم رومیزی - تشریفاتی - اهتزاز - کشور ها - نشان تجاری شرکت ها  - چات انواع پرچم با ماشین الات تخصصی در اسرع وقت

پایه پرچم

پاره پرچم چیست ؟

پرچم‌های تولیدی به وسیله پایه یا میله به نمایش در می‌آیند. پایه‌هایی که برای برافراشتن پرچم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، با توجه به مکان مورد استفاده، به طور کلی دارای دو مدل‌ تشریفاتی و یا رومیزی می‌باشند.

پایه پرچم تشریفات

دو نوع پایه پرچم با شکل مختلف برای پرچم تشریفات وجود دارد که شامل پایه خورشیدی و پایه پنجه شیری می باشد. این نوع پایه دارای میله‌های تلسکوپی می‌باشد که جهت تنظیم ارتفاع پایه از 2/1 متر تا 3/2 متر، از آن استفاده می‌شود. جنس پایه‌های مدل تشریفاتی بیشتر از نوع چدن بوده که بنا به درخواست مشتری قابل تغییر می‌باشد. کاربرد هر یک از این پایه‌ها با توجه به نوع مدلی که دارند، متفاوت می‌باشد. در ادامه به اختصار شکل و کاربرد دو مدل پایه پرچم تشریفات ارائه شده است.

پایه پرچم رومیزی

بیش از پنج مدل پایه پرچم رومیزی توسط گروه تولیدی ایران پرچم ارائه می‌گردد که می‌توان به مدل سنگی، خاتم، ال شکل و ... اشاره نمود. از بین مدل‌های ذکر شده مدل سنگی با توجه به نوع متریال مورد استفاده در ساخت آن نسبت به سایر مدل‌ها دارای صرفه اقتصادی بیشتری می‌باشد. جنس میله پرچم رومیزی اغلب استیل می‌باشد.

ثبت سفارش پایه پرچم

در گروه تولیدی ایران پرچم جهت پاسخگویی به سلیقه متقاضیان و همچنین جلوه‌ی بیشتر پرچم‌های تولیدی، انواع مختلف مدل‌های پایه‌ رومیزی شامل سنگی، خاتم، فلزی ایرانی درجه 1، فلزی ایرانی درجه 2، فلزی ترکیه‌ای تک میل تا پنج میل، پایه ال 15 سانتی و 9 سانتی و رومیزی قطره‌ای و همچنین مدل‌های پایه تشریفاتی از نوع پنجه شیری بزرگ، متوسط و کوچک، خورشیدی برزگ و کوچک ساخته می‌شود. کلیه پایه‌های تولیدی در دو رنگ طلایی و نقره‌ای قابل سفارش می‌باشد.

این شرکت همچنین آمادگی خود را در خصوص قبول سفارشات با توجه به لوگوی اختصاصی متقاضی اعلام می‌دارد. بدین شکل که لوگوی مدنظر بر روی پایه پرچم طراحی شده و جلوه‌ی منحصر به فردی خواهد داشت.

پایه پرچم ایران پرچم
پایه پرچم ایران پرچم
پایه پرچم ایران پرچم
پایه پرچم ایران پرچم

پایه پرچم پنجه شیری

همان طور که از نامش پیداست ظاهر پایه به شکل پنجه‌ی شیر بوده و در رنگ‌های طلایی و یا نقره‌ای آبکاری می‌شود. این نوع مدل پایه پرچم اغلب در اتاق مدیران، کارکنان و…، با تغییر و تنظیم ارتفاع میله با سطح زمین به کار گرفته می شود.

پایه پرچم خورشیدی

در رنگ‌های طلایی و نقره‌ای آبکاری می‌گردد و با قابلیت تغییر و تنظیم ارتفاع میله‌ی پرچم با سطح زمین اغلب در اتاق مدیران، کارکنان و…، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پایه پرچم سنگی

این مدل بیشتر جهت استفاده بر روی میز مدیران و کارکنان و یا نصب کلیه پرچم‌های رومیزی بر روی آن می باشد. مدل پایه سنگی نسبت به سایر مدل‌های رومیزی کاربرد بیشتری دارد.


پرچم رومیزی چاپ ایران پرچم
پرچم اهتزاز چاپ ایران پرچم
پرچم مذهبی چاپ ایران پرچم
پرچم تشهریفات چاپ ایران پرچم

معرفی ایران پرچم

گروه تولیدی ایران پرچم از سال ۱۳۵۰ در خیابان امام خمینی (سپه سابق) آغاز به فعالیت در زمینه تولید پرچم ،البسه و ملزومات نظامی و تشریفاتی نموده است و طی این سالها به طور جد در زمینه تولید انواع پرچم سفارشی و تحویل سفارشات در کمترین زمان ممکن به شما مشتری گرامی اقدام نموده ایم و خدارا شاکریم که توانستیم همچنان با پیشرفت تکنولوژی وتجربه دیرینه کلیه سفارشات را با بهترین کیفیت ممکن وکوتاهترین زمان در اختیار مشتریان خود قرار داده و با غرور و عزت زمینه اشتغال تعداد زیادی از جوانان را فراهم نماییم.

ارتباط با ایران پرچم

آدرس :‌ دفتر تهران : خیابان امام خمینی ، ابتدای شیخ هادی ، پلاک ۱۰
شماره تماس : ۰۲۱۶۶۹۵۴۲۵۹ و ۰۲۱۶۶۴۶۵۵۷۰ و ۰۲۱۶۶۴۹۷۶۸۴
شماره تماس : ۰۲۱۶۶۴۱۵۷۳۶ و ۰۲۱۶۶۴۱۵۷۳۸ و ۰۲۱۶۶۹۷۹۲۵۷
پست الکترونیک : ir.parcham@gmail.com
امید عفت نژاد : ۰۹۱۲۳۹۷۲۶۳۷