خیابان امام خمینی ، ابتدای شیخ هادی ، پلاک ۱۰
ایران پرچم مرکز تخصصی چاپ انواع پرچم رومیزی - تشریفاتی - اهتزاز - کشور ها - نشان تجاری شرکت ها  - چات انواع پرچم با ماشین الات تخصصی در اسرع وقت

میله پرچم

معرفی میله‌های اهتزاز پرچم

میله‌های اهتزاز پرچم به دو صورت پایه پرچم لوله‌ای(پایه پرچم شهری) و پایه پرچم مرتفع (دکل پرچم) تولید و عرضه می‌شود. مکان استفاده از این میله‌ها در قسمت‌های پرتردد شهری مانند بزرگراه‌ها، مدارس، اماکن نظامی، میادین و ... می‌باشد. این میله‌ها طبق اصول مهندسی طراحی و ساخته می‌شوند. برای مقاومت میله‌های اهتزاز در برابر خم شدگی، استوانه‌های آهنی با مقاطع بالا را برای قسمت‌های پایینی و قسمت‌های با مقاطع پایین را در نوک میله پرچم استفاده می‌کنند. نوع جدید از این میله‌ها امروزه طراحی و ساخته می‌شود که شکل استوانه‌ای جای خود را به چندوجهی داده است. پایه میله‌های اهتزاز برای جلوگیری از پیچش پرچم به دور میله و اهتزاز پرچم در جهت باد، دارای گردان 360 درجه‌‌ای می‌باشد.

ثبت سفارش میله پرچم

میله‌های اهتزاز پرچم یکی از تولیدات گروه تولیدی ایران پرچم می‌باشد. این شرکت از مجریان طراحی و تولید سازه‌های دکل پرچم، پایه و ميله‌های اهتزاز پرچم بوده و در این خصوص از تخصص مهندسان فعال در مجموعه بهره‌ی لازم را می‌برد. جهت اطلاع از قیمت، دریافت مشاوره و ثبت سفارشات خود با همکارن ما تماس حاصل فرمایید.

میله پرچم ایران پرچم
میله پرچم ایران پرچم
میله پرچم ایران پرچم
میله پرچم ایران پرچم

پرچم رومیزی چاپ ایران پرچم
پرچم اهتزاز چاپ ایران پرچم
پرچم مذهبی چاپ ایران پرچم
پرچم تشهریفات چاپ ایران پرچم

معرفی ایران پرچم

گروه تولیدی ایران پرچم از سال ۱۳۵۰ در خیابان امام خمینی (سپه سابق) آغاز به فعالیت در زمینه تولید پرچم ،البسه و ملزومات نظامی و تشریفاتی نموده است و طی این سالها به طور جد در زمینه تولید انواع پرچم سفارشی و تحویل سفارشات در کمترین زمان ممکن به شما مشتری گرامی اقدام نموده ایم و خدارا شاکریم که توانستیم همچنان با پیشرفت تکنولوژی وتجربه دیرینه کلیه سفارشات را با بهترین کیفیت ممکن وکوتاهترین زمان در اختیار مشتریان خود قرار داده و با غرور و عزت زمینه اشتغال تعداد زیادی از جوانان را فراهم نماییم.

ارتباط با ایران پرچم

آدرس :‌ دفتر تهران : خیابان امام خمینی ، ابتدای شیخ هادی ، پلاک ۱۰
شماره تماس : ۰۲۱۶۶۹۵۴۲۵۹ و ۰۲۱۶۶۴۶۵۵۷۰ و ۰۲۱۶۶۴۹۷۶۸۴
شماره تماس : ۰۲۱۶۶۴۱۵۷۳۶ و ۰۲۱۶۶۴۱۵۷۳۸ و ۰۲۱۶۶۹۷۹۲۵۷
پست الکترونیک : ir.parcham@gmail.com
امید عفت نژاد : ۰۹۱۲۳۹۷۲۶۳۷

مشاوره رایگان