خیابان امام خمینی ، ابتدای شیخ هادی ، پلاک ۱۰
ایران پرچم مرکز تخصصی چاپ انواع پرچم رومیزی - تشریفاتی - اهتزاز - کشور ها - نشان تجاری شرکت ها  - چات انواع پرچم با ماشین الات تخصصی در اسرع وقت

بچ سینه

بج سینه چیست؟

بج Badge واژه‌ای انگلیسی می‌باشد که معنی آن نشان، امضاء و علامت برجسته و مشخص می باشد که در فارسی عامیانه بج یا بج سینه تلفظ می‌شود. بج سینه در ابتدا به صورت سنجاق سینه و از اکسسوری‌های اعیان در پوشش اروپاییان به شمار می‌آمد که بعدها به عنوان نشانه احساس تعلق به سازمان و نشان دهنده رتبه در ارتش و نیروهای نظامی به کار گرفته شد.

ساخت بج سینه و کاربرد آن

در دنیای برندینگ و کسب وکار امروزی از این قطعه که از جنس فلز، پلاستیک، چرم و یا پارچه ساخته می‌شود برای تکمیل پوشش سازمانی در جلسات رسمی و رویدادهای مرتبط با برند استفاده می‌شود. طرح بج معمولا با الهام از نشان تجاری و لوگوی همان برند به طور خاص سفارش داده می‌شود و در اختیار مدیران و رده‌های ارشد برند قرار می‌گیرد و ممکن است بسته به پایه و رده‌ی سازمانی رنگ و فرم آن اندکی متفاوت باشد.

بج سینه در سمت چپ سینه نصب می‌گردد. برای مردان روی یقه‌ی کت و برای بانوان روی مقنعه و یقه و گاه قسمت بالای آستین قرار می‌گیرد. استفاده از بج در پوشش نیروی انسانی و کارکنان مجموعه احساس تعلق به برند را افزایش می‌دهد و در جلسات رسمی به پوشش طرفین مذاکره رسمیت و اعتبار بصری می بخشد.

ثبت سفارشات

گروه تبلیغاتی ایران پرچم به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و باتجربه‌ترین نهاد تبلیغاتی، در زمینه تولید انواع بج سینه با اشکال و اندازه‌های مختلف که ساخته شده از انواع آلیاژهای فلزاتی چون مس، برنج یا ترکیب فلزات مختلف می‌باشد، همواره کوشیده است از تمام ظرفیت خود برای تولید با کیفیت‌ترین و بهترین نوع بج استفاده کند. این شرکت آمادگی خود را جهت قبول سفارشات سازمان‌ها و مراکز دولتی و غیردولتی در کمترین زمان ممکن و با بهترین نوع کیفیت اعلام می‌نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص متریال‌های مصرفی، نحوه ثبت سفارش، هزینه، ساخت و تحویل می‌توانید با شماره‌های اعلام شده در سایت ایران پرچم تماس حاصل فرمایید.

بچ سینه چاپ ایران پرچم
بچ سینه چاپ ایران پرچم
بچ سینه چاپ ایران پرچم
بچ سینه چاپ ایران پرچم

بج سینه؛ رنگی

این بج سینه مانند بج سینه معمولی می باشد و تفاوت این در آن است که نشان مجموعه شما به صورت رنگی تولید می شود.زمینه این بج سینه به صورتی می باشد که در حاشیه نشان شما به صورت مربعی یا دایره ای برش می خورد.

بج سینه؛ مات و براق

بج سینه مات و براق به این صورت می باشد که فلز روی بج سینه به صورت لوگو تولید می شود و با استفاده از موادی بج را به تیره و مات در می آورد.


پرچم رومیزی چاپ ایران پرچم
پرچم اهتزاز چاپ ایران پرچم
پرچم مذهبی چاپ ایران پرچم
پرچم تشهریفات چاپ ایران پرچم

معرفی ایران پرچم

گروه تولیدی ایران پرچم از سال ۱۳۵۰ در خیابان امام خمینی (سپه سابق) آغاز به فعالیت در زمینه تولید پرچم ،البسه و ملزومات نظامی و تشریفاتی نموده است و طی این سالها به طور جد در زمینه تولید انواع پرچم سفارشی و تحویل سفارشات در کمترین زمان ممکن به شما مشتری گرامی اقدام نموده ایم و خدارا شاکریم که توانستیم همچنان با پیشرفت تکنولوژی وتجربه دیرینه کلیه سفارشات را با بهترین کیفیت ممکن وکوتاهترین زمان در اختیار مشتریان خود قرار داده و با غرور و عزت زمینه اشتغال تعداد زیادی از جوانان را فراهم نماییم.

ارتباط با ایران پرچم

آدرس :‌ دفتر تهران : خیابان امام خمینی ، ابتدای شیخ هادی ، پلاک ۱۰
شماره تماس : ۰۲۱۶۶۹۵۴۲۵۹ و ۰۲۱۶۶۴۶۵۵۷۰ و ۰۲۱۶۶۴۹۷۶۸۴
شماره تماس : ۰۲۱۶۶۴۱۵۷۳۶ و ۰۲۱۶۶۴۱۵۷۳۸ و ۰۲۱۶۶۹۷۹۲۵۷
پست الکترونیک : ir.parcham@gmail.com
امید عفت نژاد : ۰۹۱۲۳۹۷۲۶۳۷

مشاوره رایگان